1966 - 2020 dile kolay geliyor, Tam 55 yıl.
Ülkemiz bu 55 yılda sayısız badireler atlattı. Düştük ama yıkılmadık, zirveyi hedefledik aşağıya çektiler. Bunca sıkıntılı sürece rağmen Anadolu'nun ortasında yatırım yapmaktan hiç korkmayıp, yüzlerce kişiye kapı açmak, Anadolu'nun hep değişen yüzü olmak herkese nasip olmuyor...
Hedefimiz 2066'da Koyuncu Grubu'nun 100. yılında, Türkiye'nin öncüsü olarak Dünyayı değiştiren 100 olması dileğiyle...
Saygılar...
Hasan Tahsin KENDİRLİ
INSOS ENERJİ YATIRIM DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. A.Ş.
18 Eylül 2020
Başarılar ile dolu 55 yılın ardından ilk aklıma gelen 2066'da 100. Yıl mesajında neler yazabileceği....2016 yılında Koyuncu Grup ile çıktığımız yolculukta 4. yılımızı tamaladık. Grup yönetiminden aldığımız cesaret ve mali destek ile bugün Türkiye'nin en büyük yenilenebilir enerji varlık yönetim şirketi olduk. Enerji performans yönetimi, iş gücü yönetimi, tarım sektörü için yapmış olduğumuz çalışmaların tamamının global pazarlarda kabul gören yazılım ve donanımlar ile kullanıcılarına katma değer yaratmasını istedik. Çok defa tökezledik, düştük ama tekrar ayağa kalkacak enerji ve motivasyonu Koyuncu Grup'tan aldık. Ülkenin gelecek vaadeden pırıl pırıl gençlerinin teknoloji üreten girişimlerine yatırım yapan, gelecek vizyonu sağlam, etik değerleri güçlü bir şirketin 100. Yıl mesajı muhtemelen şu an ilk-orta okul sıralarındaki genç kardeşlerimize nasip olacak. Küresel ölçekte güçlü, saygı duyulan bir ülke ve refah seviyesi yüksek, entellektüel sermaye sahibi bir toplum olmayı fazlası ile hak ettiğimizi düşünen insanların aynı çatı altında ortak hedeflere yürüdüğünü görmek bile bize umut veriyor. Allah yolunuzu, yolumuzu açık etsin..
Alper Sezen
INSOS - Genel Müdür
16 Eylül 2020
1990'lı yıllarda çok iyi ticari ve dostluk ilişkilerimiz oldu. Sevgi saygı ve güven unsuru çerçevesinde her zaman güvenilir bir şirket.
Mehmet Uzuntay

16 Eylül 2020